Miks peaksin rentima pehme jäätise masinat just Teilt?
Meile teadaolevalt on just siin Harjumaa parim pakkumine  -  saad 6 liitrit jäätist, 40 vahvlit ja masinarendi vaid 45 euroga. Saku elanikud võivad veel ekstrarõõmsad olla, sest neile on ka transport tasuta. Mujale Harjumaale on transpordi hind samuti mõistlik, jäädes 5-10 euro piiresse. Tegeleme iga kliendi vajadustega personaalselt ning kui jäätist on vaja vähem kui 6 liitrit, on võimalus kasutada soodustust. Aeg-ajalt teeme eripakkumisi erinevates turunduskanalites ja jagame sooduskoode. Kui mõni kohvikupidaja plaanib osta jäätisemasinat, siis on võimalik teha erikokkulepe rendiperioodis, et ettevõtja saab enne suurt investeeringut masinat testida.

Mida tuleks masina käsitsemisel silmas pidada?
Pehme jäätise masinat on äörmiselt lihtne käsitseda. Kõige olulisem on meeles pidada, et masin peab töötama lauspäikese ja  vihma eest varjul ning kui jäätis on otsakorral, tuleb masin välja lülitada.

Kas pehme jäätise masinas saab ka midagi muud valmistada?
Jah, selles masinas on võimalik valmistada ka jääjooki ning kasutada seda ka näiteks maasika Margaritade tegemiseks  (alkoholi ei tohi küll masinasse panna, aga maasikasegu siirupiga saab seal suures koguses valmis teha).